Informasjonsfilmar

Her finn du informasjon om dei ulike utdanningsprogramma på Voss gymnas. Har du spørsmål kan du ta kontakt med aktuell avdelingsleiar.

Frisør, blomar, interiør og eksponeringsdesign

Har du spørsmål?

Kontakt avdelingsleiar:

Knut Brunvoll

56 53 23 66

Knut.Brunvoll@vlfk.no

 

Helse- og oppvekstfag

Har du spørsmål?

Kontakt avdelingsleiar:

Marianne Sværen

56 53 23 65

Marianne.Sveren@vlfk.no

 

Idrettsfag

Har du spørsmål?

Kontakt avdelingsleiar:

Jarle Ure

56 53 23 69

Jarle.Ure@vlfk.no

 

Idrettsfag toppidrett ski

Har du spørsmål?

Kontakt avdelingsleiar:

Jarle Ure

56 53 23 69

Jarle.Ure@vlfk.no

 

Informasjonsteknologi og medieproduksjon

Har du spørsmål?

Kontakt avdelingsleiar:

Arild Een

56 53 23 72

Arild.Een@vlfk.no

 

 

Kunst, design og arkitektur

Har du spørsmål?

Kontakt avdelingsleiar:

Knut Brunvoll

56 53 23 66

Knut.Brunvoll@vlfk.no

 

Musikk, dans og drama

Har du spørsmål?

Kontakt avdelingsleiar:

Knut Brunvoll

56 53 23 66

Knut.Brunvoll@vlfk.no

 

Påbygging til generell studiekompetanse

[Mangler video]

Har du spørsmål?

Kontakt avdelingsleiar:

Hildebjørg Djupvik

56 53 23 67

Hildebjorg.Djupvik@vlfk.no

 

Sal, service og reiseliv

Har du spørsmål?

Kontakt avdelingsleiar:

Marianne Sværen

56 53 23 65

Marianne.Sveren@vlfk.no

 

Studiespesialisering

Har du spørsmål?

Kontakt avdelingsleiar:

Nelly Nora Naasen

56 53 23 68

Nelly.Nora.Naasen@vlfk.no

 

 

Kontaktinfo

Skuleleiing

Håvard Vambheim Styve

Rektor
Havard.Vambheim.Styve.jpg

Arild Een

ass. rektor
Arild_Een.jpg

Marianne Merkesdal

leiar administrasjon
Marianne.Merkesdal.JPG

Marianne Sværen

avdelingsleiar helse- og oppvekstfag/ sal, service og reiseliv
Marianne_Sværen.jpg

Hildebjørg Djupvik

avdelingsleiar realfag
Hildebjørg_Djupvik.jpg

Nelly Nora Naasen

avdelingsleiar studiespesialiserande (språk, samfunnsfag og økonomi)
Nelly.Nora.Naasen.JPG

Knut Brunvoll

avdelingsleiar musikk, dans og drama/ kunst, design og arkitektur/ frisør, blomar, interiør og eksponeringsdesign
Knut_Brunvoll.jpg

Jarle Ure

avdelingsleiar
Jarle_Ure.jpg

Terje Lydvo

avdelingsleiar elevtenester
Terje_Lydvo.jpg